Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtatës Huawei MicroUSB / USB Type-C, i bardhë

Kodi i produktit:
200936
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 Player, tablet, video kamerë
EAN:
6901443115907
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4071259

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Huawei rankohet në mesin e top prodhuesve të telefonave mobil dhe produkteve të tyre i shtohen edhe aksesorët origjinal me cilësi të lartë të cilët mund të rrisin përshtatshmërinë e përdorimit dhe mbrojnë telefonin tuaj. Aksesori i tillë është edhe ky përshtatës kompakt dhe elegant. Kjo pajisje bën përshtatjen e micro USB me USB Type-C e cila do të mundësoj përdorimin e kabllos me lidhës micro USB në telefonin tuaj me port USB Type-C.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 Player, tablet, video kamerë
EAN:
6901443115907
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4071259
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Micro USB (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
USB C (femër)
Prodhuesi:
Huawei

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE