Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtatës PremiumCord Display - HDMI

Kodi i produktit:
193509
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8592220014001
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Kportadm10

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky përshtatës është i dizajnuar për MacBook, Macbook Pro dhe MacBook Air. Kjo kabllo u mundëson këtyre llojeve të pajisjeve lidhjen me TV LCD. Rezolucioni që përkrahë ky përshtatës është 1080p. Instalohet lehtësisht.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8592220014001
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Kportadm10
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
FullHD
Nga konektori:
Mini DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Përshtatës PremiumCord Display - HDMI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE