Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtatës PremiumCord stereo jack 6.3 - stereo jack 3.5 M / F paruar me ar

Kodi i produktit:
216881
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Altoparlantë, kufje
EAN:
8592220020026
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Kjr-31

Si të porosisim në Gjirafa50?

1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

PremiumCord garanton cilësi të lartë të produkteve. Është një markë çeke e kabllove dhe aksesorëve për kompjuterë, audio dhe video. PremiumCord përfshin një numër të madh të llojeve të ndërlidhjes, zgjerimit dhe kabllove të tjera.

Ndër produktet klasike, ky produkt përfshin gjithashtu një stereo jack 6.3 mm (mashkull) - një stereo jack 3.5 mm (femër) të paruar me ar. Përshtatësi PremiumCord është i përshtatshëm për lidhjen e audios, videos, televizorit, etj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Altoparlantë, kufje
EAN:
8592220020026
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Kjr-31
Lansuar:
20. 6. 2017
Lidhësit:
3.5 mm jack, 6.3 mm jack
Lloji i kabllos:
Reduktues
Vendi i origjinës:
Germany

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE