Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtatës PremiumCord stereo jack 6.3 - stereo jack 3.5 M / F paruar me ar

Kodi i produktit:
216881
Dizajnuar për:
Altoparlant, dëgjuese
EAN:
121321321213
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Kjr-31

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PremiumCord garanton cilësi të lartë të produkteve. Është një markë çeke e kabllove dhe aksesorëve për kompjuterë, audio dhe video. PremiumCord përfshin një numër të madh të llojeve të ndërlidhjes, zgjerimit dhe kabllove të tjera. Ndër produktet klasike, ky produkt përfshin gjithashtu një stereo jack 6.3 mm (mashkull) - një stereo jack 3.5 mm (femër) të paruar me ar. Përshtatësi PremiumCord është i përshtatshëm për lidhjen e audios, videos, televizorit, etj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Altoparlant, dëgjuese
EAN:
121321321213
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Kjr-31
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
6.3 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
E artë
Për lidhës:
3.5 mm jack (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Përshtatës PremiumCord stereo jack 6.3 - stereo jack 3.5 M / F paruar me ar edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE