Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtatës PremiumCord, DisplayPort në DP + HDMI + DVI + VGA, 1080p, 4K*2K, i zi

Kodi i produktit:
224928
Dizajnuar për:
Monitor, TV
EAN:
8592220015466
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Kportad16

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshtatës PremumCord që lidh daljen DisplayPort me hyrje HDMI, DisplayPort, DVI, ose VGA, të një monitori kompjuteri ose ekrani të televizorit. Pajisja ofron këto rezolucione maksimale të mundshme: DisplayPort me rezolucion 4K x 2K në frekuencë 60 Hz, VGA dhe DVI me rezolucion 1080p në frekuencë 50 / 60Hz. Vetëm një nga ndërfaqet dalëse në dispozicion mund të përdoret në pajisje. Gjatësia e kabllos është 20 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, TV
EAN:
8592220015466
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Kportad16
Lidhësit:
5
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
4K, FullHD
Nga konektori:
DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
DisplayPort (femër), D-Sub (VGA) (femër), DVI (femër), HDMI A (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Përshtatës PremiumCord edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE