Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtatës PremiumCord, mini DisplayPort në HDMI, 3D, 4K * 2K @ 60Hz, i argjendtë

Kodi i produktit:
224933
Dizajnuar për:
Monitor, TV
EAN:
8592220014780
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0.2

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshtatësi vjen me përpunim alumini me sipërfaqe të lëmuar. Ai lidh portin dalës DisplayPort 1.2 me atë hyrës HDMI 2.0. Mbështet transmetimin audio dhe formatet 3D, 4K dhe Full HD. Është dhe një pajisje "plug and play". Fuqia sigurohet nga bus-i DisplayPort. Gjatësia e kabllos është 20 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, TV
EAN:
8592220014780
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0.2
Kodi i prodhuesit:
Kportadm14
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
3D, 4K, FullHD
Nga konektori:
Mini DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Argjendtë
Për lidhës:
HDMI A (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Përshtatës PremiumCord edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE