Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Reduktues Gembird CABLEXPERT USB Type-C për iPhone (CM/Lightning F)

Kodi i produktit:
248258
Dizajnuar për:
Celular, Tablet
EAN:
8716309098809
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
A-USB-CM8PF-01

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo është e dizajnuar për telefonë dhe tabletë. Ka konektorë USB-C dhe Lightning F. Ka peshë të lehtë që e bën të përshtatshme për bartje kudo.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, Tablet
EAN:
8716309098809
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
A-USB-CM8PF-01
Lansuar:
10. 11. 2018
Lidhësit:
Lightning, USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktues
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
Gembird

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE