Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Reduktues Mcdodo USB 3.0 në USB-C, e artë

Kodi i produktit:
249418
Dizajnuar për:
Celular, laptop, tablet
EAN:
6921002619400
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
OT-1940

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Reduktuesi Mcdodo ju lejon të lidhni një shumëllojshmëri të pajisjeve si telefona, laptopa, kompjutera dhe tablet. Për shembull, ju mund të përdorni reduktuesin për të lidhur një tastierë me një lidhje USB 3.0 në një telefon celular modern me hyrje USB të tipit C . Kjo pajisje është e pajisur me lidhjen USB 3.0 (F) dhe lidhjen USB të tipit -C (M), dhe vjen në ngjyrë bardhë dhe të artë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, laptop, tablet
EAN:
6921002619400
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
OT-1940
Lansuar:
14. 11. 2018
Lidhësit:
USB 3.0, USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktues
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë, ari
OTG (On-The-Go):
Për lidhës:
USB-A (femër)
Prodhuesi:
Mcdodo
Verzioni:
USB 3.0 (deri në 5Gbps)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE