Reduktues USAMS SJ153 microUSB/Type C (EU Blister), i artë

Kodi i produktit:
246911
Dizajnuar për:
Celular, laptop, tablet
EAN:
8595642270383
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2435760
Lansuar:
17. 10. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, laptop, tablet
EAN:
8595642270383
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2435760
Lansuar:
17. 10. 2018
Lidhësit:
Micro USB, USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktues
Nga konektori:
Micro USB (femër)
Ngjyra:
E artë
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
USAMS
Ueb-i i prodhuesit:
Usams.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE