Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB USAMS SJ153, e kuqe

Kodi i produktit:
246912
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celular, laptop, tablet
EAN:
8595642270390
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2435761

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo USB ka konektor microUSB dhe USB C dhe mundëson transfer të shpejtë të të dhënave. Mund të përdoret edhe për sinkronizim dhe karikim të shpejtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celular, laptop, tablet
EAN:
8595642270390
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2435761
Lansuar:
17. 10. 2018
Lidhësit:
Micro USB, USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktues
Nga konektori:
Micro USB (femër)
Ngjyra:
Kuq
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
USAMS
Ueb-i i prodhuesit:
Usams.com

Bashkangjitja USB USAMS SJ153 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE