Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Zgjerues ATEN VE602 DVI Dual Link

Kodi i produktit:
202146
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
4719264640261
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
VE602-AT-G

Si të porosisim në Gjirafa50?

124.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ATEN VE602 DVI Dual Link përdoret për të zgjeruar distancën midis burimit të sinjalit DVI dhe ekranit deri në 60 m, pas 2xRJ-45 Cat5/Cat6. Përparësi e kësaj pajisje është stereo audio sinjali. Kompjuteri ose DVD player, burimi DVI, lidhet me VE602T, i cili dërgon një sinjal tek DVI, nëpërmjet VE602R. VE602T dhe VE602R lidhen me 2 kabllo standarde Cat 5e ose Cat 6.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
4719264640261
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
VE602-AT-G
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
DVI (femër)
Për lidhës:
RJ-45 (femër)
Prodhuesi:
ATEN
Ueb-i i prodhuesit:
Aten.com

Bashkangjitja Zgjerues ATEN VE602 DVI Dual Link edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE