Kabllo USAMS SJ042 Type C U-Gee (EU Blister), e gjelbërt

Kodi i produktit:
246861
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595642223938
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
29790

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595642223938
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
29790
Lansuar:
15. 10. 2018
Lidhësit:
USB 2.0, USB-C
Lloji i kabllos:
Të dhëna
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
E gjelbër
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
USAMS
Ueb-i i prodhuesit:
Usams.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE