Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo USAMS SJ234 U8 Lovely, Lightning (EU Blister), e zezë

Kodi i produktit:
246918
Dizajnuar për:
Celular, laptop, tablet
EAN:
8596311031977
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1.2
Kodi i prodhuesit:
2440132

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo USB siguron transferim të besueshëm të të dhënave dhe sinkronizim për pajisjet tuaja. Për shkak të vetive të saj, ajo bëhet ndihma juaj e domosdoshme edhe kur ruani fotot, muzikën dhe dokumentet tuaja. Gjithashtu mund të përdoret për karikim të shpejtë dhe cilësor nga një prizë klasike, duke e lidhur atë me një përshtatës USB të energjisë. E bërë me materiale të cilësisë së lartë dhe të qëndrueshëm, ofron lidhje USB / Lightning, si dhe cilësi, transferim të shpejtë i të dhënave dhe karikim. Gjatësia e kabllos është 1.2 metra

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, laptop, tablet
EAN:
8596311031977
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1.2
Kodi i prodhuesit:
2440132
Lansuar:
16. 10. 2018
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Të dhëna
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
USAMS
Ueb-i i prodhuesit:
Usams.com

Bashkangjitja Kabllo USAMS SJ234 U8 Lovely edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE