Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo USAMS SJ399 U41, 3m

Kodi i produktit:
278221
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celular, Tablet
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
3
Lidhësit:
Micro USB 2.0, USB 2.0

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo e të dhënave me cilësi të lartë ofron transferim dhe ngarkim të besueshëm të të dhënave. Për shkak të karakteristikave të tij dhe shpejtësisë së transferimit të të dhënave, ajo luan një rol të domosdoshëm në ruajtjen e fotove,muzikës, dokumenteve dhe për shkarkime të shpejta. Falë mjeshtërisë cilësore që ka, kablloja ofron qëndrueshmëri të lartë dhe jetë të gjatë, dhe transferim të të dhënave me cilësi të lartë dhe të shpejtë deri në 2A. Për më shumë, kablloja ka gjatësi deri në 3m dhe posedon lidhjen USB dhe microUSB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celular, Tablet
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
3
Lidhësit:
Micro USB 2.0, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Të dhëna, PSU
Mbështet:
Karikim i shpejtë 2A
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Kuq
Për lidhës:
Micro USB-B (mashkull)
Prodhuesi:
USAMS
Ueb-i i prodhuesit:
Usams.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE