Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo YENKEE YCU 222 BSR USB - micro USB, 2m

Kodi i produktit:
253329
Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, tablet
EAN:
8590669248056
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

YENKEE YCU 222 BSR është kabllo super e qëndrueshme që është pajisur me konektorët micro USB dhe USB 2.0 për t'ju sjellur shpejtësi të lartë të transferimit të të dhënave nga një pajisje në tjetrën si dhe rimbushjen e shpejtë të baterisë së telefonave dhe tabletëve tuaj. Aksesori ka 2 metra gjatësi dhe vjen me ngjyrë të zezë..

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, tablet
EAN:
8590669248056
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi:
45013676
Lansuar:
31. 1. 2019
Lidhësit:
Micro USB 2.0, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, patch
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Micro USB B (mashkull)
Prodhuesi:
YENKEE
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE