Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo YENKEE YCU 222 PPE USB / micro 2m

Kodi i produktit:
253330
Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, tablet
EAN:
8590669248063
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo e qëndrueshme YENKEE YCU 222 PPE është e përshtatshme për transferim të shpejtë të të dhënave ose karikim të mirë të pajisjes suaj. I bërë nga materiale të rehatshme dhe të qëndrueshme, ky kabllo siguron jetë të gjatë. Në skajet e saj janë konektorët USB 2.0 dhe mikro USB. Ai është i përshtatshëm me të gjithë telefonat mobil dhe tabletët me një lidhës mikro USB, i cili është projektuar për t'u përshtatur me shumicën e mbrojtëseve me modelet e zakonshme. Vjen me ngjyrë rozë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, tablet
EAN:
8590669248063
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
2
Kodi:
45013677
Lansuar:
31. 1. 2019
Lidhësit:
Micro USB 2.0, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, patch
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Rozë
Për lidhës:
Micro USB B (mashkull)
Prodhuesi:
YENKEE
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo YENKEE YCU 222 PPE USB / micro 2m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE