Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo karikuese Baseus, USB Type-C, e zezë-ari

Kodi i produktit:
261264
Besueshmëria:
98
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Ueb-i i prodhuesit:
Baseus.com
Prodhuesi:
Baseus
Për lidhës:
USB C mashkull

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një karikues të llojit USB Type-C nga kompania e njohur Baseus. Dallohet me kualitet dhe qëndrueshmëri të lartë si edhe me dizajn të bukur dhe modern.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
98
Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, tablet
EAN:
6953156287709
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
1
Kodi:
CATZH-AV1
Lansuar:
24. 5. 2019
Lidhësit:
USB 2.0, USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
Karikim të shpejtë 5A
Nga konektori:
USB A mashkull
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
USB C mashkull
Prodhuesi:
Baseus
Ueb-i i prodhuesit:
Baseus.com
Verzioni:
USB 2.0 deri në 480Mbps

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE