Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Noctua NA-SYC1, verdhë

Kodi i produktit:
227871
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Ftohës, Pllakë amë
EAN:
9010018200539
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto kabllo ju mundësojnë ftohësve PWM 4-pin punën duke e lejuar pllakën amë të kontrolloj shpejtësinë simlutane tëy tyre. Konektorët e këtyre kabllove përputhen me ftohës 3-pin mirëpo duhet të jetë parasysh se kontrollimi është i mundëshëm vetëm me 4-pin. Falë ngjyrave ato i japin kompjuterit një pamje specifike që përshtatet me ftohëset Noctua.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Ftohës, Pllakë amë
EAN:
9010018200539
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
NA-SYC1.yellow
Lansuar:
14. 12. 2017
Lidhësit:
Ftohës 4 pin
Lloji i kabllos:
Reduktues
Nga konektori:
Ftohës 4 pin
Ngjyra:
E verdhë
Për lidhës:
Ftohës 4 pin
Prodhuesi:
Noctua
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Bashkangjitja Kabllo Noctua NA-SYC1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE