Kabllo Belkin USB 2.0, AB, 1.8 m, e zezë

Kodi i produktit:
83344
Dizajnuar për:
PC, printer
EAN:
7228686991952
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,8

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja dy anësore USB 2.0 interface AB me gjatësi 1.8 m mundëson transferimin e të dhënave përmes pajisjeve që kanë sistem hyrës USB në njërën anë me pajisjet që pranojnë sistemin hyrës të variantit B (Printerët, Skanerët, dhe pajisje tjera) duke transferuar të dhëna me një shpejtësi deri në 480 Mbps.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, printer
EAN:
7228686991952
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
F3U133R1.8M
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
USB B (mashkull)
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo Belkin USB 2.0 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE