Kabllo Belkin USB 2.0 AB, 3 m

Kodi i produktit:
89234
Dizajnuar për:
PC, printer
EAN:
7228687734374
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Belkin njihet si kompani që prodhon kabllo kualitative dhe këtë radhë sjell kabllon USB 2.0. Në një anë, kablloja është e tipit USB-A, e cila është e përshtatshme për tu lidhur me kompjuter, dhe në anën tjetër USB-B e cila është një variant i USB i cili përdoret për tu lidhur me pajisje periferike si printerët, skanerët, por edhe disqe të jashtme me kompjuterin tuaj. Sigurisht kjo kabllo është e mbuluar me një mbrojtës cilësor, i cili mbron kabllon nga pengesat elektrike që vinë nga kabllot tjera dhe kështu arrin përçueshmëri më të mirë dhe siguron shpejtësi më të madhe (deri në 480 Mbps) në krahasim me kabllot e tjera më të lira.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, printer
EAN:
7228687734374
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kodi i prodhuesit:
CU1000cp3M
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Hiri
Për lidhës:
USB B (mashkull)
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo Belkin USB 2.0 AB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE