Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo FIXED, Lightning, 2m, MFI, 2,4A, e zezë

Kodi i produktit:
249911
Dizajnuar për:
Celularë, Laptop, PC
EAN:
8591680085514
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo FIXED me prizë Lightning karikon me shpejtësinë më të madhe të mundshme me rrymë elektrike 2.4 A. Punon në mënyrë të mrekullushme me produktet Apple Lightning.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, Laptop, PC
EAN:
8591680085514
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi:
FIXD-UL2M-BK
Lansuar:
28. 11. 2018
Lidhësit:
Lightning, USB
Lloji i kabllos:
Reduktuese, patch
Mbështet:
Karikim i shpejtë 2.4A
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
FIXED

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE