Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo FIXED, microUSB, 2m, 2.4A, e bardhë

Kodi i produktit:
249914
Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, tablet
EAN:
8591680085545
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja e zgjatur microUSB do t'ju shërbejë si për mbushjen e pajisjeve ashtu edhe për sinkronizimin e të dhënave. Me teknologjinë Rapid Charge, kabllo mund të mbushë me shpejtësinë më të shpejtë të mundshme me rrymë 2.4A. Ju gjithashtu do të keni organizatorin ngjitës të kabllos,, i cili rregullon kabllon, për shembull, në një tavolinë zyre, në mënyrë që të mos bjerë apo t'ju pengojë. Kjo shpejt do ta bëjë kabllon tuaj FIKS si ndihmësin tuaj të domosdoshëm për përdorim të përditshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, tablet
EAN:
8591680085545
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi:
FIXD-UM2M-WH
Lansuar:
28. 11. 2018
Lidhësit:
Micro USB, USB
Lloji i kabllos:
Reduktuese, patch
Mbështet:
Karikim i shpejtë 2.4A
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
FIXED

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE