Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Gembird Cablexpert Patch UTP c5e - 2m - ngjyrë rozë

Kodi i produktit:
247667
Dizajnuar për:
Laptop, PC, Rrjete
EAN:
8716309077873
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Megjithëse transmetimet e të dhënave me valë janë bërë gjithnjë e më shumë të përhapura kohëve të fundit, përdorimi i kabllove konvencionale është akoma i dobishëm për disa lidhje. Kompania Gembird sjell kabllon e saj të energjisë që është certifikuar në rrjetin e kategorisë 5e. Kjo do të thotë se arrin shpejtësi Ethernet deri në 1 GB / s. Kjo kabllo FTP është një lidhje e drejtpërdrejtë dhe e përshtatshme për lidhjen e një kompjuteri me një router ose HUB. Ajo është e gjatë 2 m dhe përfundon me dy lidhës RJ-45.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC, Rrjete
EAN:
8716309077873
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kategoria:
5
Kodi i prodhuesit:
PP12-2M/RO
Lansuar:
24. 10. 2018
Lidhësit:
RJ-45
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Ngjyra:
Rozë
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
Gembird

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE