Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Gembird CABLEXPERT USB A Male/Micro B Male 2.0, 60cm, e zezë

Kodi i produktit:
248220
Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, tablet
EAN:
8716309081818
Fundi i kabllos:
E rrotullueshme
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0.6

Si të porosisim në Gjirafa50?

2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo Gembird vjen me shpejtësi të lartë USB 2.0 dhe lidh një pajisje USB me një shpërndarës ose kompjuter USB deri në 480 Mbps. Kabllo vjen me ngjyrë të zezë dhe me gjatësi 60 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, tablet
EAN:
8716309081818
Fundi i kabllos:
E rrotullueshme
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0.6
Kodi:
CC-mUSB2C-AMBM-0.6M
Lansuar:
9. 11. 2018
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, patch
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Micro USB-B (mashkull)
Prodhuesi:
Gembird

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE