Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse Akasa USB 3.0 AB

Kodi i produktit:
80083
Dizajnuar për:
PC, printer
EAN:
4710614530539
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Edhe pse kohët e fundit gjithnjë e më shumë transmetimi i të dhënave po bëhet me anë të rrjeteve pa kabllo, ka ende raste ku është më mirë dhe më e sigurt që kjo gjë të bëhet me anë të kabllove. Prandaj, ne iu ofrojmë produktet Akasa, të cilat përfshijnë një gamë të gjerë të llojesh të zgjerimeve dhe kabllosh tjera. Një nga to është edhe kjo kabllo USB 3.0. Në njërën anë të është e përshtatshme për lidhje me kompjuter, ndërsa nga ana tjetër, përdoret për të lidhur një shumëllojshmëri pajisjesh tjera, të tilla si printerë, skanerë, por edhe disqe të jashtme. Gjatësia e kabllos është 1.5 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, printer
EAN:
4710614530539
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5
Kodi i prodhuesit:
AK-CBUB01-15BK
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
USB 3.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
USB-B (mashkull)
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw
Verzioni:
USB 3.0 (deri në 5Gbps)

Bashkangjitja Kabllo lidhëse Akasa USB 3.0 AB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE