Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo PremiumCord CABLE USB 2.0

Kodi i produktit:
87594
Dizajnuar për:
PC, printer
EAN:
8592220001711
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo PremiumCord USB 2.0 AB është kabllo klasike me portin USB. Njëra anë e kabllos posedon portin USB A, dhe nga ana tjetër portin USB të tipit B, një variant i njohur për lidhjen e shumë pajisjeve si printerë, skanerë, modem, dhe disqe të jashtëm në kompjuterin tuaj. Kabllo është me gjatësi adekuate prej 1 metra, dhe punon me shpejtësinë 2.0 ( 1.5 / 12 / 480 Mbps ).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, printer
EAN:
8592220001711
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
8592220001711
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
USB B (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord CABLE USB 2.0 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE