Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord USB-C, 0.5m, e zezë

Kodi i produktit:
254065
Besueshmëria:
99 %
Dizajnuar për:
Celular, laptop, tablet
EAN:
8592220017637
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo që mbështet USB 3.1 Gen 2 dhe e cila ka një gjatësi prej 0.5 metrash. Në skaje kablloja ka lidhës USB 3.1 Tip C, dhe mbështet karikimin deri në 20V / 3A (60W).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
99 %
Dizajnuar për:
Celular, laptop, tablet
EAN:
8592220017637
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
0.5
Kodi:
Ku31cg05bk
Lansuar më:
9. 2. 2019
Lidhësit:
USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
Karikim i shpejtë 3A
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE