Kabllo USB 2.0 AB PremiumCord

Kodi i produktit:
62920
Dizajnuar për:
PC, printer
EAN:
8592220003678
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pavarësisht rritjes së përdorimit të transferit të dhënave përmes wirelessit, për disa gjëra është prapë më mirë që të përdoren kabllot. Për këtë arsye marka PremiumCord ofron një gamë të gjerë të kabllove, zgjeruesve dhe të kabllove tjera. Kjo kabllo është USB 2.0 me 2 koka, një të tipit USB 2.0 A-hyrës dhe tjetra USB 2.0 B-hyrës. E përshtatshme për lidhjen e pajisjes tuaj me pajisje periferike si hard disk të jashtëm ose printerë. Gjatësia kabllos është 5 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, printer
EAN:
8592220003678
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5
Kodi i prodhuesit:
8592220003678
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
USB B (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo USB 2.0 AB PremiumCord edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE