Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo USB 3.0 nga PremiumCord

Kodi i produktit:
71529
Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8592220006051
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
9 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo USB 3.0 është një kabllo klasike e tipit A, prandaj është i përshtatshëm për pajisje të ndryshme. Natyrisht, një kabllo me stil dhe mbrojtës me cilësi i cili ruan kabllon (transmetimi i të dhënave) nga efektet apo fushat elektrike të jashtme, që arrin përçueshmëri më të mirë dhe më pak gabime transmetuese, e cila siguron bit rate më të lartë me shpejtësi prej 5Gbps.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8592220006051
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
USB 3.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
USB-A (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 3.0 (deri në 5Gbps)

Bashkangjitja Kabllo USB 3.0 nga PremiumCord edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE