Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse PremiumCord për tipin LPT

Kodi i produktit:
62931
Dizajnuar për:
Laptop, PC, printer
EAN:
8592220001841
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220001841

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse doni të përdorni printer të vjetër që keni në shtëpi dhe që është në favorin tuaj, por keni problem pasi që ka kabllon e tipit të vjetër LPT. Kjo kabllo PremiumCord ju mundëson të përdorni printerë të vjetër pasi që është e dizajnuar ta bëni lidhjen e tij mes portit USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC, printer
EAN:
8592220001841
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220001841
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
LPT, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
LPT
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo lidhëse PremiumCord për tipin LPT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE