Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo reduktuese Gembird CABLEXPERT, 1x 5,25 në 5,25 + 3pin

Kodi i produktit:
248168
Dizajnuar për:
Ftohës, PC, pllaka amë, burim energjie
EAN:
8716309037242
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KAB054D80

Si të porosisim në Gjirafa50?

1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

E themeluar në vitin 1997, Gembird është bërë një nga furnizuesit më të mëdhenj në botë të pajisjeve kompjuterike. Ekipi i zhvillimit kontribuon në ofrimin e produkteve të reja që i përmbahen standardeve strikte evropiane të QC. Tani ju ofron një kabllo të brendshme të energjisë dhe një lidhës 3 pin për lidhjen e ventilatorëve të ftohjes. Adapteri ka një fund të drejtë kabllor.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Ftohës, PC, pllaka amë, burim energjie
EAN:
8716309037242
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KAB054D80
Lansuar:
1. 11. 2018
Lidhësit:
Fan 3pin, molex
Lloji i kabllos:
Reduktues
Për lidhës:
Fan 3pin, molex (mashkull)
Prodhuesi:
Gembird

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE