Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtatës PremiumCord RS 485 - USB2.0

Kodi i produktit:
80182
Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8592220007010
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220007010

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky përshtatës me RS 485 mundëson që me anë të një porti USB 2.0 të lidhet me kompjuterin tuaj. Kjo pajisje ka shpejtësi transferimi të të dhënave deri në 3 MB /s. ËShtë pajisja ideale për kamera, modemë dhe lexues kartash të cilët nuk janë të pajisur me një lidhje RS485.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8592220007010
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220007010
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
COM, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Për lidhës:
COM (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Përshtatës PremiumCord RS 485 - USB2.0 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE