Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo kompjuteri PremiumCord 220V AC

Kodi i produktit:
62390
Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8592220001421
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kodi i prodhuesit:
8592220001421

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo standarde treshe është e përshtatshme për të gjithë kompjuterët me energji te integruar. Meqenëse këto kabllo janë standarde, ju mund t'i përdorni ato lehtësisht, dhe t'i zhvendosni pasi që kanë një gjatësi prej 3 metrash. Kjo kabllo ka një kapacitet prej 220V dhe besoj se do të ndaheni të kënaqur nga performancat e saj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8592220001421
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kodi i prodhuesit:
8592220001421
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
Kabllo tri polëshe për furnizim me energji elektrike, lloji E
Lloji i kabllos:
Furnizues të energjisë elektrike
Nga konektori:
Kabllo për energji e llojit E
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Kabllo tri polëshe për furnizim me energji elektrike (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo kompjuteri PremiumCord 220V AC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE