Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo YENKEE YCU 611, USB - Lighting, 1m, e argjendtë

Kodi i produktit:
235009
Dizajnuar për:
Apple iPhone, Apple PC, Tablet
EAN:
8590669241705
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

YENKEE YCU 611 SR është i qëndrueshëm dhe i përshtatshëm për transferim të shpejtë të të dhënave ose ngarkim të mirë të pajisjes suaj. Teli është i endur dhe garanton qëndrueshmëri të lartë dhe jetë të gjatë. Në skajet e saj janë lidhje USB 2.0 dhe Lightning. I përshtatshëm për të gjitha produktet e Apple me një lidhës Lightning, i cili është projektuar për të përshtatur shumicën e rasteve për pajisjet e kësaj marke.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Apple iPhone, Apple PC, Tablet
EAN:
8590669241705
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
30015969
Lansuar:
17. 4. 2018
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Për mbushje, për transferime
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Argjendtë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
YENKEE

Bashkangjitja Kabllo YENKEE YCU 611 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE