Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo YENKEE YCU 611, USB - Lighting, 1m, ngjyrë rozë

Kodi i produktit:
235008
Dizajnuar për:
Apple iPhone, Apple PC, Tablet
EAN:
8590669241675
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

YENKEE YCU 611 RE është kabllo super e qëndrueshme që është pajisur me konektorët USB - USB Lighting për t'ju sjellur shpejtësi të lartë të transferimit të të dhënave nga një pajisje në tjetrën si dhe rimbushjen e shpejtë të baterisë së pajisjeve tuaja Apple. Aksesori ka 1 metër gjatësi, është ndërtuar me dizajn të drejtë të kabllos dhe vjen me ngjyrë rozë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Apple iPhone, Apple PC, Tablet
EAN:
8590669241675
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
30015968
Lansuar:
17. 4. 2018
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Për mbushje, për transferime
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
E kuqe, rozë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
YENKEE

Bashkangjitja Kabllo YENKEE YCU 611 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE