Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo YENKEE YCU 612, USB - Lighting, 2m, e argjendtë

Kodi i produktit:
235011
Dizajnuar për:
Apple iPhone, Apple PC, Tablet
EAN:
8590669241798
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo YENKEE YCU 612 është e përshtatshme për transferim të shpejtë të të dhënave ose karikim të mirë të pajisjes suaj. Kjo kabllo garanton qëndrueshmëri të lartë dhe jetë të gjatë. Në skajet e saj janë lidhje USB 2.0 dhe lightning. Kabllo éshtë e përshtatshme për të gjitha produktet e Apple me një lidhës Ligtning, dhe vjen me gjatësi 2m dhe me ngjyrë të argjendtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Apple iPhone, Apple PC, Tablet
EAN:
8590669241798
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
30016082
Lansuar:
17. 4. 2018
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Për mbushje, për transferime
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Argjendtë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
YENKEE

Bashkangjitja Kabllo YENKEE YCU 612 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE