Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Prizë PowerCube EXTENDED USB - 4 priza

Kodi i produktit:
683360kom
EAN:
Lansuar:
22 Nëntor 2014
Për lidhës:
USB A femër, port i llojit E
Verzioni:
USB 2.0 deri në 480Mbps

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Priza multi-funksionale me sistem tashmë të zgjeruar është shumë praktike dhe më se e nevojshme për secilën shtëpi dhe zyre. Mund ta përdorni për çdo dite, dhe falë kësaj prize mund të kyçni disa pajisje njëherësh, si: Laptop, mbushës, tablet. Priza me formë kubi siguron lidhjen e rehatshme në disa burime energjie. Fale kabllos zgjatëse së saj 1.5 metra, mund ta vendosni ku të dëshironi. Vjen në formë kubi me ngjyrë të bardhë dhe në brendësi e hirtë, bartë fuqi deri në 110 - 240V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
Lansuar:
22 Nëntor 2014
Për lidhës:
USB A femër, port i llojit E
Verzioni:
USB 2.0 deri në 480Mbps

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE