Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Prizë multifunksionale PowerCube, e kuqe

Kodi i produktit:
163809
Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8718444082811
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5
Kodi i prodhuesit:
POWERBAR

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rehatoni shtëpinë tuaj me produktet e PowerCube, të cilat përfshijnë përçues të ndarë me një dizajn kompakt. Produkti është i dizajnuar për interior të shtëpisë suaj. Kablloja e gjatë është e gjatësisë klasike prej 1.5 m. Ka një gamë voltazhi prej 110 - 240V. Përfshinë edhe dy ndërlidhës mbushës me një nivel mbushjeje prej 2.1A e cila është e përshtatshme për mbushje të shpejtë të tabletave apo pajisjeve tjera mobile.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8718444082811
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5
Kodi i prodhuesit:
POWERBAR
Lansuar:
22 Nëntor 2014
Lidhësit:
Kabllo për energji e llojit C, prizë e llojit C
Lloji i kabllos:
Furnizues të energjisë elektrike
Nga konektori:
Kabllo për energji e llojit C
Ngjyra:
Bardhë, kuq
Numri i prizave:
4
Për lidhës:
Prizë e llojit C
Prodhuesi:
PowerCube

Bashkangjitja Prizë multifunksionale PowerCube edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE