Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Prizë multifunksionale PowerCube, zezë/portokalltë

Kodi i produktit:
195794
Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8719186001511
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
2 Gusht 2016
Lidhësit:
Kabllo për energji e llojit E, prizë e llojit E

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo multifunksionale Power Cube ju lejon të vendosni disa kabllo të pajisjeve tuaja duke shfrytëzuar në mënyrë optimale hapësirën. Pajisjet e përfshira nuk do të përzihen me njëra-tjetrën. Kapaciteti maksimal është 4 pajisje elektronike. Mund të kombinohet me versionet e tjera PowerCube. Mund të kontrollohet me një telekomandë (nuk përfshihet në pako). Madhësia e saj është 7.7 x 7.7 x 22.3 cm dhe peshon 483 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8719186001511
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
2 Gusht 2016
Lidhësit:
Kabllo për energji e llojit E, prizë e llojit E
Lloji i kabllos:
Furnizues të energjisë elektrike
Nga konektori:
Kabllo për energji e llojit E
Ngjyra:
Zezë
Numri i prizave:
4
Për lidhës:
Prizë e llojit E
Prodhuesi:
PowerCube

Bashkangjitja Prizë multifunksionale PowerCube edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE