Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo CONNECT IT Wirez, me fundet Micro USB - USB, nga metali i argjendtë, 2.1A, 1m

Kodi i produktit:
219937
Dizajnuar për:
Fotoaparat, nagivim GPS, celularë, PC, laptop, tablet, video kamerë
EAN:
8595610614157
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.25 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo CONNECT IT Wirez Steel Knight Micro USB - USB ka porte hyrëse me cilësi të lartë të përbëra nga çeliku i pandryshkshëm SAE304. Kjo kabllo përdoret për karikimin e të gjitha pajisjeve microUSB dhe mundëson transferimin e të dhënave, fotografive dhe muzikës. Gjatësia e kabllos është 1m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, nagivim GPS, celularë, PC, laptop, tablet, video kamerë
EAN:
8595610614157
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
CCA-3010-SL
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Lidhëse, zgjatëse
Mbështet:
Karikim i shpejtë 2.1A
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Argjendtë
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo CONNECT IT Wirez edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE