Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo vazhduese PremiumCord 230V, 2m, 4 priza

Kodi i produktit:
247407
Dizajnuar për:
PC
EAN:
8592220002657
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
Pp4-02

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo vazhduese e cilësisë së lartë e cila posedon 4 porte dhe një gjatësi prej 2 metrash. Portet e saj të kthyera në kënde 45° ofrojnë lehtësi për të vendosur karikues të mëdhenj ose priza këndore. Rryma maksimale e furnizuar për pajisjet mund të arrijë 10A. Kjo kabllo është e pajisur me mbrojtje për fëmijët, prandaj portet aktivizohen vetëm kur të dy prizat futen në të njëkohësisht, dhe nuk është e mundur të futni objekte të tjera të tilla si gjilpëra ose kaçavida individualisht.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
8592220002657
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
Pp4-02
Lansuar:
24. 10. 2018
Lidhësit:
Kabllo për energji e llojit E, Prizë e llojit E
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
Ngjyra:
Bardhë
Numri i prizave:
4
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE