Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo zgjatëse Emos 3 priza, 3m, e bardhë

Kodi i produktit:
261474
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PC
EAN:
8595025301451
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo zgjatëse e bardhë 3m përmban tri priza dhe është e dizajnuar për kompjuterë. Ka konektorët e tipit Power Type E, Type E Socket.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PC
EAN:
8595025301451
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
3
Kodi:
P1313
Lansuar:
27. 5. 2019
Lidhësit:
Kabllo për energji e llojit E, Prizë e llojit E
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
Nga konektori:
Kabllo për energji e llojit E
Ngjyra:
Bardhë
Numri i prizave:
3
Për lidhës:
Prizë e llojit E
Prodhuesi:
Emos

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE