Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo zgjatëse Emos 3 priza, 3m, e bardhë

Kodi i produktit:
261474
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PC
EAN:
8595025301451
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo zgjatëse e bardhë 3m përmban tri priza dhe është e dizajnuar për kompjuterë. Ka konektorët e tipit Power Type E, Type E Socket.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PC
EAN:
8595025301451
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
3
Kodi:
P1313
Lansuar:
27. 5. 2019
Lidhësit:
Kabllo për energji e llojit E, Prizë e llojit E
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
Nga konektori:
Kabllo për energji e llojit E
Ngjyra:
Bardhë
Numri i prizave:
3
Për lidhës:
Prizë e llojit E
Prodhuesi:
Emos

Bashkangjitja Kabllo zgjatëse Emos 3 priza edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE