Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo zgjatëse CONNECT IT Wirez nga çeliku, Knight Micro USB - USB, metal i artë, 2.1 A, 1m

Kodi i produktit:
219935
Dizajnuar për:
Fotoaparat, nagivim GPS, celularë, PC, laptop, tablet, video kamerë
EAN:
8595610614188
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.75 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CONNECT IT Wirez Steel Micro USB është një kabëll fleksibile e ndërtuar nga kaliteti më i lartë i çelikut inox, ju ndihmonë në bartjen e të dhënave personale, fotove apo muzikës në pajisje tjera. Kjo kabllo ka konektor të llojit microUSB dhe USB, e cila mbështet fuqinë prej 2.1A për transferime dhe karikim sa më të shpejtë. Gjatësia e kësaj kablle është 1 metër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, nagivim GPS, celularë, PC, laptop, tablet, video kamerë
EAN:
8595610614188
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
CCA-3010-GD
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Lidhëse, zgjatëse
Mbështet:
Karikim i shpejtë 2.1A
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
E artë
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo zgjatëse CONNECT IT Wirez nga çeliku edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE