Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo Akasa SATA 6Gb/s, 1 m, e kaltër

Kodi i produktit:
80089
Dizajnuar për:
Hard disk
EAN:
4710614530560
Fundi i kabllos:
Drejtë, lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja Akasa SATA 6Gb/s është dizajnuar për lidhjen e hard disqeve të tipit SATA me pajisje tjera të përshtatshme. Gjatësia e kabllos është 1 metër dhe është e ndriçuar me dritë të kaltër UV.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Hard disk
EAN:
4710614530560
Fundi i kabllos:
Drejtë, lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
AK-CBSA01-10BV
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
SATA
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
SATA 7pin (femër)
Ngjyra:
Kaltër
Për lidhës:
SATA 7pin (femër)
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Bashkangjitja Kabllo Akasa SATA 6Gb/s edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE