Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Akasa Serial ATA 3.0

Kodi i produktit:
111836
Dizajnuar për:
Hard disk
EAN:
4710614532366
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hard disqet e serisë ATA u paraqitën për shkak të shpejtësisë së lartë të transmisionit dhe mundësisë për rritje të kësaj shpejtësie në të ardhmen. Një avantazh tjetër i këtij standardi është edhe kursimi i hapësirës, kjo kabllo bënë pjesë në modelet super të holla e po ashtu të dy lidhësit janë ndjeshëm më të vegjël se sa lidhësit tjerë të ngjashëm. Gjatësia e kabllos Serial ATA është 50 cm. Lidhësi është i pajisur me një mbyllës që parandalon shkëputjen aksidentale nga pajisja.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Hard disk
EAN:
4710614532366
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,5
Kodi i prodhuesit:
AK-CBSA05-50BK
Lansuar:
1 Gusht 2012
Lidhësit:
SATA
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
SATA 7pin (femër)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
SATA 7pin (femër)
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Bashkangjitja Kabllo Akasa Serial ATA 3.0 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE