Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse SATA

Kodi i produktit:
87165
Dizajnuar për:
Hard disk
EAN:
8592220003210
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllot lidhëse SATA, mundësojnë xhiro të të dhënave duke filluar nga 150mbs deri në 300mbs në varësi të variantit të interface-it. Premium Cord është një kabllo që ka në fund një port SATA dhe portin e energjisë SATA nga ana tjetër. Gjatësia: 0.50 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Hard disk
EAN:
8592220003210
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,5
Kodi i prodhuesit:
8592220003210
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
Molex, SATA, SATA 22pin
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
SATA 22pin (femër)
Ngjyra:
Kuq
Për lidhës:
SATA 7pin (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo lidhëse SATA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE