Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo për Hard-Disk SATA 3.0, 30cm, e kaltër

Kodi i produktit:
111834
Dizajnuar për:
Hard disk
EAN:
4710614532359
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,15

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Hard disqet SATA janë të njohur për shpejtësinë e madhe të transmetimit të të dhënave, dhe kanë një të ardhme që ua siguron zgjerimin e mëtutjeshëm në treg. Një tjetër përfitim i rëndësishëm nga këto kabllo është gjithashtu ruajtja e hapësirës. Konektorët janë të vegjël në madhësi. Ky model iu përket edhe modeleve të tjera super-slim, që njihen për performancat e tyre të mira. Shumica e pllakave amë që përdorin këtë ndërfaqe, kanë së paku një kabllo të lidhur. Për tu lidhur me një disk tjetër, është e nevojshme që të blihet një kabllo. Kabllo SATA është e gjatë 30 cm, dhe shpejtësia e transmetimit të dhënave shkon deri në 6GB për sekondë. Kjo kabllo funksionon edhe nëse përdoret me versione më të vjetra të SATA, I dhe II.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Hard disk
EAN:
4710614532359
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,15
Kodi i prodhuesit:
AK-CBSA05-30BL
Lansuar:
1 Gusht 2012
Lidhësit:
SATA
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
SATA 7pin (femër)
Ngjyra:
Kaltër
Për lidhës:
SATA 7pin (femër)
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Bashkangjitja Kabllo për Hard-Disk SATA 3.0 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE