Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo për PC SATA

Kodi i produktit:
157134
Dizajnuar për:
Pllakë amë
EAN:
4040849940125
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produktet e PremiumCord janë të karakterizuara nga cilësia e mirë dhe çmimi i arsyeshëm, me të cilën edhe filloi të fitojë popullaritet të madh në mesin e një numri të madh të konsumatorëve. SATA është kabllo për hard drives dhe përdorët kryesisht për transmetimin e të dhënave në PC. Kjo kabllo ka gjatësi deri në 20 cm dhe përcjell informatat me shpejtësi maksimale deri në 6 GB/s. Kablloja ka një material të ndërrueshëm prej metali. Kablloja është mjaft efektive pasi që është e hollë dhe kështu nuk zë vend të panevojshëm, ndërsa për të lidhur një Hard Drive kjo kabllo është e domosdoshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Pllakë amë
EAN:
4040849940125
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,2
Kodi i prodhuesit:
4040849940125
Lansuar:
8 Gusht 2014
Lidhësit:
SATA
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
SATA 7pin (femër)
Ngjyra:
E verdhë
Për lidhës:
SATA 7pin (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo për PC SATA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE