Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord

Kodi i produktit:
157133
Dizajnuar për:
Pllakë amë
EAN:
4040849939464
Fundi i kabllos:
E lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

3.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania PremiumCord është në mesin e prodhuesve të pajisjeve të ndryshme kompjuterike dhe kabllove. Produktet e saj janë të karakterizuara me cilësi të mirë dhe çmim të arsyeshëm, të cilat i sollën kompanisë popullaritet të madh në mesin e një numri të madh të konsumatorëve. Kabllo Serial ATA ka gjatësi të mjaftueshme prej 20 cm dhe ka shul metalik për t'u siguruar që kabllo të mos del jashtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Pllakë amë
EAN:
4040849939464
Fundi i kabllos:
E lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,2
Kodi i prodhuesit:
4040849939464
Lansuar:
8 Gusht 2014
Lidhësit:
SATA
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
SATA 7pin (femër)
Ngjyra:
E verdhë
Për lidhës:
SATA 7pin (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE